Dogodne i zaciszne położenie restauracji sprawia, że to miejsce jest idealne na konferencje szkoleniaprzyjęcia okolicznościowe i inne imprezy, a nawet na romantyczną kolację.
Jej niepowtarzalny XIX-wieczny wystrój i charakter zapewniają niezapomniane miłe wrażenia. Nasi klienci prowadzą tutaj businessowe rozmowy przy wyśmienitej tradycyjnej kuchni.
Dzięki podziałowi restauracji na na trzy różne pomieszczenia jesteśmy w stanie zorganizować różne imprezy / spotkania w tym samym czasie, które w żaden sposób nie kolidują ze sobą.
W razie potrzeb zorganizowania dużej imprezy otwieramy wrota, które ukazują dużą przestrzeń naszego lokalu.

Sala Wiejska

Sala ta powstała z myślą o nieustannym dążeniu człowieka do korzeni. Sercem lokalu jest piec, który w pełni oddaje klimat chaty z XIX wieku. Dopełnieniem wystroju jest spiżarnia, która kusi swym apetycznym wyglądem.
Sala ma 90 miejsc siedzących lub 130 miejsc w ułożeniu teatralnym. Pełne wyposażenie multimedialne.

Sala Minionego Kłodzka

Pomieszczenie zostało zaprojektowane z myślą o naszym mieście. Chcieliśmy pokazać fragment historii XIX-to wiecznego Kłodzka poprzez połączenie stylu ludowego i mieszczańskiego z tego okresu. Ogromny wpływ na wprowadzenie klimatu mają przedmioty użytku codziennego.
Jedną z głównych ekspozycji są aparaty telefoniczne, z których śmiało można wykręcić numer. Specyficzny charakter lokalowi nadaje kominek oraz zdjęcia Kłodzka od najdawniejszych czasów.
Sala ma 70 miejsc siedzących lub 90 miejsc w ułożeniu teatralnym. Pełne wyposażenie multimedilne.

Oranżeria

Pomysł na stworzenie tego miejsca powstał z myślą o tych co chcą uciec od zgiełku spraw codzienności i chwilę przystanąć by móc odpocząć wśród zieleni.
Jest 40 miejsc siedzących lub 60 miejsc w ułożeniu teatralnym.